Állások

Örülünk, hogy érdeklődik cégünk iránt!

El tudná magát képzelni csapatunkban? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan növekvő vállalathoz? Nézzen szét állásajánlataink között!

Küldje el fényképes önéletrajzát (fizetési igény megjelölésével) az info@kvant.hu email címünkre, vagy görgessen le, és töltse ki űrlapunkat.

Kérjük az emailben tüntesse fel, hogy melyik pozíciót kívánja megpályázni.
Köszönjük!

Jelenleg nincs nyitott pozíciónk! Kérjük, látogasson vissza később!

Van képesítése 420/230 V-tal működő berendezések javítására? Fontos az Ön számára a jó munkahelyi légkör, és szeretne egy kiváló csapat tagja lenni? Ha igen, várjuk jelentkezését!

Feladatok:

  • EHRLE önkiszolgáló autómosó berendezések telepítése, karbantartása, javítása.

Elvárások:

  • 400 V-tal működő berendezések javítására jogosító képesítés,
  • víz- és/vagy gáz- és/vagy fűtés- és/vagy kisgép szerelői gyakorlat, vagy ilyen szakirányú folyamatban lévő tanulmányok,
  • középfokú szakirányú végzettség,
  • érettségi bizonyítvány,
  • számítógépes felhasználói ismeretek,
  • „B” kategóriás jogosítvány (járművezetői gyakorlat)
  • megbízhatóság, pontosság, terhelhetőség

Előnyök, de nem feltétel:

  • szakterületen szerzett munkatapasztalat
  • általános gépszerelői gyakorlat
  • német és/vagy angol nyelv ismerete
  • C kategóriás jogosítvány,
  • targoncavezetői engedély
  • gázkészülékek szerelésére jogosító képesítés
  • mikroprocesszoros vezérlések ismerete
  • technikusi végzettség (mechatronikai, vagy hasonló)

Amit kínálunk:

  • átlag feletti, teljesítmény arányos jövedelmet
  • jó munkahelyi légkört, támogató munkatársakat és vezetőket
  • folyamatos szakmai továbbképzést
  • magas szintű szakmai és környezeti kultúrát
  • cafetériát, bejárási támogatást
  • szolgálati gépjárművet betanulás után
  • mobiltelefont

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerületi telephely és ügyfeleink telephelyei országosan

Jelentkezés módja: Írásban, szakmai önéletrajzzal, fényképpel, jövedelem igény megjelölésével várjuk az info@kvant.hu e-mail címre.

Állás

"Kötelezőn kitöltendő mező!" a kötelező mezőket jelöli

NévKötelezőn kitöltendő mező!
Max. file size: 256 MB.
Kérjük, ide töltse fel fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével. (pdf, .doc, .jpg)
Feltételek elfogadása

Legfőbb feladatok:

  • részvétel a könyvelési feladatok ellátásában,
  • pénzügyi nyilvántartások vezetése, naprakészen tartása
  • éves záráshoz mérleg, beszámoló egyeztetése,
  • beérkező számlák kezelése (iktatás, rögzítés, utalások előkészítése)
  • számlák kiállítása, nyomtatása, kiküldése, rögzítése, pénzügyi kintlévőség kezelés
  • havi / éves záráshoz könyvelés előkészítése (számlák, bizonylatok összekészítése, szkennelése és feltöltése), ÁFA kartonok ellenőrzése
  • házi pénztár kezelése,
  • általános irodai adminisztrációs feladatok (rendelések, levélírás, postázás, rendszerezés és archiválás, céges gépjárművel kapcsolatos adminisztráció)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • könyvelés területén legalább 3 év szakmai tapasztalat,
  • precízen, pontosan, önállóan végzett munka,
  • jó kommunikációs készség,
  • gyakorlott MS Office felhasználó vagy,

Előny:

  • alapfokú angol nyelvtudás kommunikációs szinten (nem elvárás),
  • Kulcs-Soft ismerete,
  • SAP ismerete,

  • bejelentett versenyképes jövedelem,
  • jó munkahelyi légkör, támogató munkatársak és vezetők,

Egyéb juttatások: Éves bónusz, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek,

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület, Temesvár utca 19-21.

Munkaidő: hétfő: 7.30-16.30, pénteken:7.30-14.00

Kérjük, amennyiben felkeltettük érdeklődését és a fenti feltételeknek megfelel, fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével küldje el a marketing@kvant.hu email címünkre.

Állás

[slide-anything id='61']

HÍVJON MINKET

ÍRJON NEKÜNK

WEBOLDALAINK