fbpx

Állások

Üdvözöljük állás oldalunkon, örülünk, hogy érdeklődik cégünk iránt.

El tudná magát képzelni csapatunkban? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan növekvő vállalathoz? Tekintse meg nyitott pozíciónkat!

Az űrlap kitöltésével egyszerűen eljuttathatja hozzánk fényképes önéletrajzát! Kérjük, szakmai önéletrajzába mindenképp tüntesse fel fizetési igényét! Köszönjük!

Feladatok:

• EHRLE önkiszolgáló autómosó berendezések telepítése, karbantartása, javítása.

Elvárások:

• középfokú szakirányú végzettség
• érettségi bizonyítvány
• 400 V-tal működő berendezések javítására jogosító képesítés
• víz- és/vagy gáz- és/vagy fűtés- és/vagy kisgép szerelői gyakorlat, vagy ilyen szakirányú folyamatban lévő tanulmányok
• számítógépes felhasználói ismeretek
• „B” kategóriás jogosítvány (járművezetői gyakorlat)
• megbízhatóság, pontosság, terhelhetőség

A fenti képzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyök:

• szakterületen szerzett munkatapasztalat
• általános gépszerelői gyakorlat
• német és/vagy angol nyelv ismerete
• C kategóriás jogosítvány,
• targoncavezetői engedély
• gázkészülékek szerelésére jogosító képesítés
• mikroprocesszoros vezérlések ismerete
• technikusi végzettség (mechatronikai, vagy hasonló)

Amit kínálunk:

• átlag feletti, teljesítmény arányos jövedelmet
• jó munkahelyi légkört, támogató munkatársakat és vezetőket
• folyamatos szakmai továbbképzést
• nyelvtanulási lehetőséget
• magas szintű szakmai és környezeti kultúrát
• cafetériát, bejárási támogatást
• szolgálati gépjárművet betanulás után
• mobiltelefont

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerületi telephely és ügyfeleink telephelyei országosan

Jelentkezés módja: Írásban, szakmai önéletrajzzal, fényképpel, jövedelem igény megjelölésével várjuk az info@kvant.hu e-mail címre. Jelentkezését megköszönjük, s rövid időn belül válaszolunk.

    HÍVJON MINKET

    ÍRJON NEKÜNK

    WEBOLDALAINK