Állások

Örülünk, hogy érdeklődik cégünk iránt!

El tudná magát képzelni csapatunkban? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan növekvő vállalathoz? Nézzen szét állásajánlataink között!

Küldje el fényképes önéletrajzát (fizetési igény megjelölésével) az info@kvant.hu email címünkre, vagy görgessen le, és töltse ki űrlapunkat.

Kérjük az emailben tüntesse fel, hogy melyik pozíciót kívánja megpályázni.
Köszönjük!

Az alábbi nyitott pozíciókra tud jelentkezni:

Van képesítése 420/230 V-tal működő berendezések javítására? Fontos az Ön számára a jó munkahelyi légkör, és szeretne egy kiváló csapat tagja lenni? Ha igen, várjuk jelentkezését!

Feladatok:

  • EHRLE önkiszolgáló autómosó berendezések telepítése, karbantartása, javítása.

Elvárások:

  • 400 V-tal működő berendezések javítására jogosító képesítés,
  • víz- és/vagy gáz- és/vagy fűtés- és/vagy kisgép szerelői gyakorlat, vagy ilyen szakirányú folyamatban lévő tanulmányok,
  • középfokú szakirányú végzettség,
  • érettségi bizonyítvány,
  • számítógépes felhasználói ismeretek,
  • „B” kategóriás jogosítvány (járművezetői gyakorlat)
  • megbízhatóság, pontosság, terhelhetőség

Előnyök, de nem feltétel:

  • szakterületen szerzett munkatapasztalat
  • általános gépszerelői gyakorlat
  • német és/vagy angol nyelv ismerete
  • C kategóriás jogosítvány,
  • targoncavezetői engedély
  • gázkészülékek szerelésére jogosító képesítés
  • mikroprocesszoros vezérlések ismerete
  • technikusi végzettség (mechatronikai, vagy hasonló)

Amit kínálunk:

  • átlag feletti, teljesítmény arányos jövedelmet
  • jó munkahelyi légkört, támogató munkatársakat és vezetőket
  • folyamatos szakmai továbbképzést
  • magas szintű szakmai és környezeti kultúrát
  • cafetériát, bejárási támogatást
  • szolgálati gépjárművet betanulás után
  • mobiltelefont

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerületi telephely és ügyfeleink telephelyei országosan

Jelentkezés módja: Írásban, szakmai önéletrajzzal, fényképpel, jövedelem igény megjelölésével várjuk az info@kvant.hu e-mail címre.

Állás

"Kötelezőn kitöltendő mező!" a kötelező mezőket jelöli

NévKötelezőn kitöltendő mező!
Max. file size: 256 MB.
Kérjük, ide töltse fel fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével. (pdf, .doc, .jpg)
Feltételek elfogadása

Legfőbb feladatok:

  • részvétel a könyvelési feladatok ellátásában,
  • pénzügyi nyilvántartások vezetése, naprakészen tartása
  • éves záráshoz mérleg, beszámoló egyeztetése,
  • beérkező számlák kezelése (iktatás, rögzítés, utalások előkészítése)
  • számlák kiállítása, nyomtatása, kiküldése, rögzítése, pénzügyi kintlévőség kezelés
  • havi / éves záráshoz könyvelés előkészítése (számlák, bizonylatok összekészítése, szkennelése és feltöltése), ÁFA kartonok ellenőrzése
  • házi pénztár kezelése,
  • általános irodai adminisztrációs feladatok (rendelések, levélírás, postázás, rendszerezés és archiválás, céges gépjárművel kapcsolatos adminisztráció)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • könyvelés területén legalább 3 év szakmai tapasztalat,
  • precízen, pontosan, önállóan végzett munka,
  • jó kommunikációs készség,
  • gyakorlott MS Office felhasználó vagy,

Előny:

  • alapfokú angol nyelvtudás kommunikációs szinten (nem elvárás),
  • Kulcs-Soft ismerete,
  • SAP ismerete,

  • bejelentett versenyképes jövedelem,
  • jó munkahelyi légkör, támogató munkatársak és vezetők,

Egyéb juttatások: Éves bónusz, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek,

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület, Temesvár utca 19-21.

Munkaidő: hétfő: 7.30-16.30, pénteken:7.30-14.00

Kérjük, amennyiben felkeltettük érdeklődését és a fenti feltételeknek megfelel, fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével küldje el a marketing@kvant.hu email címünkre.

Állás

HÍVJON MINKET

ÍRJON NEKÜNK

WEBOLDALAINK