fbpx

Állások

Üdvözöljük állás oldalunkon, örülünk, hogy érdeklődik cégünk iránt.

El tudná magát képzelni csapatunkban? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan növekvő vállalathoz? Tekintse meg nyitott pozíciónkat!

Az űrlap kitöltésével egyszerűen eljuttathatja hozzánk fényképes önéletrajzát! Kérjük, szakmai önéletrajzába mindenképp tüntesse fel fizetési igényét! Köszönjük!

Keressük új marketinges csapattagunkat, aki rutinosan mozog a marketing világában, kreatív személyiség, könnyen fogalmaz marketing szöveget, ismeri a social média világát, nyomon követi a trendeket, és szeret csapatban dolgozni.

A Kvant Kft. – EHRLE Hungária, stabil magyar tulajdonban lévő vállalat, immár 25 éve van jelen a piacon. Cégünk önkiszolgáló autómosó berendezések értékesítésével, valamint karbantartásával foglalkozik.

Amivel találkozhatsz munkád során:

rendezvények, roadshow-k szervezése és lebonyolítása, marketing tartalmú információs levelek szerkesztése majd kiküldése Partnerek felé, kapcsolattartás a Partnereinkkel, külső vállalkozókkal való kapcsolattartás (marketing anyagok gyártása), weboldalak menedzsmentje, facebook, instagram oldalaink kézbentartása, posztok megírása, hirdetések feladása, marketing statisztika készítése, versenytársak figyelése. Előny, ha ismered a Canva / Adobe programot.

Elvárások:
-marketing vagy gazdálkodási szakirányú felsőfokú végzettség,
-minimum 2 éves munkatapasztalat releváns területen,
-magabiztos angol kommunikáció szóban és írásban,
-Social Média ismerete és használata (facebook, instagram)
-Innovatív és kreatív gondolkodás,
-MS Office magabiztos használata,
-önállóság,
-proakítv személyiség,

Előnyök:
-Szakterületen szerzett munkatapasztalat
-B kategóriás jogosítvány
-Rendezvényszervezői készség,
-Google Analytics, Tag Manager, Google Ads ismerete,
-Wordpress weboldal ismerete, használata,
-MailChimp ismerete, használata

Amit kínálunk:
-Teljes munkaidős – bejelentett alkalmazotti – munkaviszony,
-versenyképes jövedelem,
-bejárási támogatás,
-Folyamatos szakmai továbbképzési és nyelvtanulási lehetőség
-Stabil, biztos munkakörülmények,

Egyéb juttatások: Éves bónusz, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek,

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerületi telephely

Jelentkezés módja: A fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet bérigény megjelölésével a marketing@kvant.hu email címre várjuk!

Keressük leendő új MŰSZAKI KOORDINÁTOR kollégánkat! Magabiztosan mozogsz a szakmádban, rendelkezel legalább 3 éves gépészmérnöki vagy gépésztechnikusi tapasztalattal? Rendelkezel projektszemléletmóddal, szeretsz csapatban dolgozni? Jól kommunikálsz angolul? Akkor jelentkezz hozzánk!

Legfőbb feladatok:

• általános irodai adminisztrációs feladatok (rendelések, levélírás, postázás, rendszerezés és archiválás, céges gépjárművel kapcsolatos adminisztráció)
• beérkező számlák kezelése (iktatás, rögzítés, utalások előkészítése)
• számlák kiállítása, nyomtatása, kiküldése, rögzítése, pénzügyi kintlévőség kezelés,
• pénzügyi nyilvántartások vezetése, naprakészen tartása,
• részvétel a könyvelési feladatok ellátásában,
• havi / éves záráshoz könyvelés előkészítése (számlák, bizonylatok összekészítése, szkennelése és feltöltése), ÁFA kartonok ellenőrzése,
• éves záráshoz mérleg, beszámoló egyeztetése, közreműködése,
• házi pénztár kezelése
• tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése,

Az álláshoz tartozó elvárások:
• mérlegképes könyvelői végzettséged van
• könyvelés területén van legalább 3 év szakmai tapasztalatod,
• precízen, pontosan, önállóan végzed a munkádat,
• jó kommunikációs készséggel rendelkezel,
• gyakorlott MS Office felhasználó vagy,

Előny:
• angol nyelvtudás kommunikációs szinten,
• Kulcs-Soft ismerete

• 8 órás munkaidő
• bejelentett versenyképes jövedelem,
• jó munkahelyi légkör, támogató munkatársak és vezetők
• folyamatos szakmai továbbképzést

Egyéb juttatások:
Éves bónusz, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület, Temesvár utca 19-21.

Munkaidő:
hétfő: 7.30-16.30, pénteken:7.30-14.00

Kérjük, amennyiben felkeltettük érdeklődését és a fenti feltételeknek megfelel, fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a “Küldés” gombra kattintva juttassa el, vagy küldje el a marketing@kvant.hu email címünkre.

    HÍVJON MINKET

    ÍRJON NEKÜNK

    WEBOLDALAINK